מה תובל עושה כדי לייצר חלונות בלגיים (חלון בלגי) עמידים ואיכותיים יותר? #3 פיתוחים שיוצרים את ההבדל

למה לחלונות ברזל מוניטין רע?

להבדיל מחלונות אלומיניום שמגיעים בצורת פרופילים מוגמרים שהמתקין מחבר אחד לשני, חלונות ברזל מיוצרים ועוברים תהליכי גימור אחרי ייצורם (ייצור באמצעות ריתוכים). לכן, ייצור באיכות נמוכה יוביל בהכרח לתוצר פגום שמחליד מהר ואינו אוטם ומבודד היטב. כך התפתח המוניטין הרע שדבק בחלונות פרופיל בלגי מברזל בארץ.

חלונות ברזל שמיוצרים באופן מקצועי, מבטיחים חזות מעוצבת ומינימליסטית, לצד עמידות לשנים רבות, איטום טוב למים, בידוד לחום ולקור, והגנה טובה מפני חלודה – גם בקרבת הים.

להלן סיכמנו שלוש דוגמאות לשיטות הייצור המתקדמות של תובל, שמבטיחות את איכות המוצר ועמידותו לשנים רבות.

#1 הגנה אופטימלית נגד חלודה – גילוון בשיטת התזת אבץ חם וצביעה מתקדמת

הלחות, החום, והקרבה לים יוצרים תנאי סביבה קשים מאד שמאיצים את תהליך החלודה של הברזל. זאת אחת הסיבות שייצור זול וברמה נמוכה הוביל ליצירת שם רע לחלונות פרופיל בלגי מברזל.

ציפוי הברזל באופן מקצועי, וברמת ייצור גבוהה מאד, מבטיח הגנה מלאה על המוצר מפני חלודה, ומאפשר הנאה מהיתרונות המשמעותיים שהברזל מאפשר.

כדי להבטיח הגנה מושלמת שתחזיק לאורך שנים, תובל מיישמת, מזה מספר שנים, תהליך מורכב ויקר שנקרא גילוון בשיטת התזת אבץ חם. בהשוואה לגילוון אלקטרוסטטי רגיל (בריכות גילוון), האבץ החם יוצר ציפוי עבה יותר, שמככסה את כל פני השטח של המוצר המוגמר, כולל החיבורים והפינות.

כיצד להבטיח שהחלון מפרופיל בלגי ברזל לא יחליד

#2 ייצור זגוגית כפולה לאיטום ולבידוד תרמיים

יצרנים שחוסכים בעלויות הייצור הובילו למוניטין לא טוב של הפרופיל הבלגי  גם בכל הקשור לאיטום ולבידוד. כדי לספק אטימה מעולה חברת תובל מייצרת את כל החלונות עם איטום כפול בשני הפרופילים.

התכונות הפיסיקליות של הברזל: של הולכת חום נמוכה, הופכות אותו לחומר מבודד טוב יותר באופן משמעותי בהשוואה לאלומיניום. לכן, חלון מברזל שמיוצר ברמה גבוהה יבודד טוב יותר מחלון אלומיניום רגיל.

במקומות בהם נדרש בידוד תרמי מעולה, תובל משלבת זכוכית כפולה (בידודית) בחלון הבלגי. לתובל מבחר פרופילים גדול, שמאפשר התאמת זכוכיות תרמיות ברמה הגבוהה ביותר, כולל ציפוי LOW-E וגז ארגון.

 

פרופיל בלגי מתקדם עם נתק תרמי וזכוכית בידודית עם גז ארגון

#3 טכניקות תפעול לשיפור תכונות המוצרים

לצד המראה הנקי והמעוצב של חלון בלגי שמיוצר ברמה גבוהה, מתאפשרת גם נוחות תפעולית. כל חלון מיוצר על פי תכנון פרטני, לכן ניתן להתאים לא רק את מראהו, אלא גם את תכונותיו התפעוליות.

תובל פיתחה מספר מנגנונים שמאפשרים את השילוב האופטימלי של מראה מעוצב, נוחות תפעולית, ואמינות מוכחת לשנים. כך לדוגמא, תובל מציעה מנגנון נעילה מיוחד בשלושה מוקדים, צירים ייחודיים בעלי פרופיל מינימליסטי, מנגנון ייחודי לפתיחה של חלונות ברזל בהזזה, ועוד.

תובל שוקדת כל העת על פיתוחים חדשים שמשפרים את תכונות המוצר. כך חברת תובל מבטיחה לאדריכלים המתכננים, למפקחי הבנייה ולבעלי הבתים – את הפתרון האיכותי והמתקדם ביותר בשוק.

ויטרינה מפרופיל בלגי עם מנגנון מיוחד לקיפול הדלתות שמאפשר מפתח מקסימלי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp