הצללה חיצונית מעוצבת ואיכותית

  • הצללה חיצונית לחלון יעילה יותר בהשוואה להצללה פנימית, כיוון שקרינת החום נחסמת מחוץ לחלל החדר. בנוסף, פתרון הצללה חיצוני מאפשר גמישות רבה בעיצוב פנים החדר, ונוח יותר לשימוש.
  • ​לצד הנוחות התפעולית וההיבטים העיצוביים, הצללה חכמה ואיכותית משפרת את היעילות האנרגטית של הפתח, ומובילה לחסכון משמעותי בצריכת החשמל. כך לדוגמה הצלון החיצוני החשמלי חוסם מעל 80% מקרינת החום שעוברת דרך זגוגית החלון.
  • פתרון ההצללה החיצוני הוא חלק אינטגרלי מהחלון מבחינה עיצובית, ותפעולית. תובל מאפיינת את הפתרון ההצללה כבר בשלב התכנון ההנדסי. מנהלי הפרוייקטים מתייחסים למגוון פרמטרים: לסגנון העיצובי, לדרישות התפעוליות, למאפיינים התרמיים ותנאי האקלים ולמאפייני המבנה. תובל מספקת את ההכנה כבר בשלב השלד, הכוללת את ארגז האיסוף והמסילות הסמויות.

פתרונות הצללה חיצונית מעוצבת

צלון חיצוני חשמלי

הצלון החיצוני, או תריס רפפה נאסף, הוא הפתרון האופטימלי לחלון המעוצב. הצלון החיצוני משלב יתרונות טכנולוגיים ואיכות הצללה לצד מראה מעוצב ואלגנטי. הצלון אינו מסתיר את הנוף, גם במצב פרוס. ניתן לכוון במדוייק את דרגת ההצללה הרצויה. המראה הנקי של הצלון מתאים במיוחד לפרופיל הבלגי המינימליסטי .

חברת תובל, מציעה צלונים של המותגים המובילים באירופה: “קלימקס”, “נובה-הופה” (גרמניה) בעלי תקן לעמידות לרוחות, העומדים ברף האיכות הגבוה של החברה.

וילון גלילה חיצוני חשמלי

וילונות הגלילה החיצוניים הוא הטרנד המוביל באירופה כיום. תודות להתקדמות טכנולוגית באיכות הבדים, הווילון עמיד במיוחד גם בתנאי אקלים קשים: רוחות, אבק, לכלוך וקרינה חזקה.

לוילון הגלילה חזות נקייה ומעוצבת, והוא אינו מסתיר את הנוף הנשקף מהפתח. ניתן לבחור את בד הווילון מתוך מגוון של: צבעים, דרגות שקיפות, רמות בוהק וקרינה.

ניתן להתקין את הווילונות על כבלים לחזות נקיה ומעודנת, או על מסילות לצורך החשכה באמצעות בד אטום לאור.

תריס גלילה חשמלי

לצד תריסי הגלילה הרגילים המיוצרים בארץ (תריס אור), תובל מציעה גם דגמים יחודיים בעיצוב מיוחד ומינימליסטי.

התריס המינימליסטי S-Onro (גרמניה) מתאים לפרופיל הבלגי הנקי. בהשוואה לתריס “שלב אור” הוא בעל חזות מעודנת יותר, ומכניס יותר אור לחלל החדר, בזכות ריבוי החריצים שבין השלבים המינימליסטים.

יתרונו המשמעותי בהשוואה לצלון חיצוני הוא ביכולת ההחשכה ואיטום מלא לאור. תריס הגלילה המעוצב מתאים במיוחד לחלונות חדרי השינה.