חלונות בלגיים מבודדים – זכוכית בידודית ופרופיל תרמי

שיתוף הפעולה בין חברת תובל מינימל, לחברת OTTOSTUMM/MOGS השוויצרית יצר מהפכה בעולם הבניה הירוקה, החיסכון האנרגטי והבידוד התרמי והאקוסטי. עכשיו, כבר לא צריך להתפשר על איכות הבידוד, האיטום והחוזק של חלונות בלגיים, לטובת המראה האצילי והגמישות העיצובית של חלונות ברזל.

  • החלונות מגשימים כל חלום עיצובי ועמידים לשנים, בלי לוותר על איכות הבידוד והאיטום. החלונות והדלתות עמידים לחלודה, משתלבים בפרופיל מימימליסטי, במגוון ציפויים ומתאימים לכל סגנון עיצובי@.
  • איכות הבידוד התרמי והאקוסטי של החלון מושפעת משני גורמים: שיפור איכות הזיגוג והזכוכית הבידודית בכל שטח החלון; ושיפור הבידוד של המסגרת ע”י שילוב פרופיל עם מנגנון נתק תרמי,
  • החלונות המבודדים עומדים בתקן האמריקאי המחמיר NFRC לבידוד תרמי. החלונות עומדים גם בתקנים אירופאים מחמירים לאיטום, לבטיחות ולבניה ירוקה.

היכולות התרמיות של חלונות ודלתות עם זכוכית בידודית

הדמיה של גז

תובל פיתחה תהליכי ייצור מתקדמים, שמאפשרים לשלב זכוכית בידודית (U-Value) עבה ואיכותית בחלון בלגי מברזל. הזכוכית הבידודית משפרת בצורה משמעותית את הביצועים התרמיים של החלון.

  • שיפור הבידוד לחום ולקור מושג באמצעות מרווח האוויר שבין הזכוכיות. ניתן לשפר את איכות הבידוד ע”י הזרקת גז ארגון, ברווח שבין הזכוכיות.
  • שיפור איכות הבידוד האקוסטית של החלון מפני רעש, מושג באמצעות שילוב זכוכית טריפלקס בזכוכית בידודית. החומר הפולימרי (PVB) של הטריפליקס משפר משמעותית את איכות הבידוד האקוסטי.
  • ההגנה מקרינה סולרית, והחיסכון האנרגטי מושגים גם באמצעות זכוכית הכוללת מסנן קרינה (LOW-E).

מאפייני הפרופיל המבודד עם המנגנון לנתק תרמי W50

איכות הבידוד של החלון מושפעת גם מיכולת הבידוד של מסגרת החלון. רק פרופיל ברזל עם נתק תרמי, יבטיח עוד שיפור בביצועים התרמיים של החלון. 

  • הפרופיל התרמי W50 TB מיוצר ע”י OTTOSTUMM/MOGS, ועומד בדרישות התקנים התרמיים המחמירים ביותר באירופה ובארה”ב.
  • פרופיל מינימליסטי עם מקדם הולכה U-Factor נמוך – פרופיל ברזל מינימליסטי הכולל מנגנון נתק תרמי ואטמי גומי כפולים.
  • פרופיל ברזל בעל מראה ייחודי ומגוון גימורים טבעיים מבלי להתפשר על איכות הבידוד. יכולות העיצוב של חלונות בלגים, לצד יכולות הבידוד התרמי של חלונות מעץ.

סדרת הפרופילים התרמיים

פרופיל W50 עם נתק תרמי

פרופיל ברזל עם מנגנון נתק תרמי, עם זכוכית בידודית מתקדמת, עם ציפוי LOW-E ועם גז ארגון.

פרופיל W40 לזכוכית בידודית

פרופיל בלגי ברזל שניתן לשלב בתוכו זכוכית בידודית עבה ואיכותית

פוסטים אחרונים